RSS Feed

Stavebnice

5.10.2009 by scajanek

Stavebnice

Stavebnice

Zájem o modelář, zdá se, neutuchá. Kromě stabilních členů přibyli další dva Adam a Viktor. Přivítali jsme také znovu Šimona, který dlouho nechodil, ale nakonec se nám vrátil. Fotografie aktivních členů jsou na stránce Posádka.

Práce se opět rozjely naplno. Ondrovi dokonce nestačil ani jeden pracovní stůl, když se na něm rozložil se svou stavebnicí. (podívejte se na úvodní obrázek). Ostatní opravují anebo dokončují naše pětistovky a pokračují na stavbě rádiem řízeného modelu.

Dostali jsme nabídku na zakoupení starších trupů FSR (žehliček). Trup se zalepenou hřídelí a pouzdrem kormidla za 400 Kč. Pro začátek by to nemuselo být špatné. Je si ale třeba uvědomit, že k dokončení bude zapotřebí motorek, lodní šroub, regulátor, přijímač, servo a akumulátor. Servo, motorek a možná i akumulátor s přijímačem zatím nemusíme kupovat. Je ale nutné investovat alespoň do regulátoru, který nusí být výkonný a lodního šroubu. Minimální příspěvek na regulátor bude dalších 300 Kč. Na kovový lodní šroub 150 Kč. Pokud by vám rodiče přispěli, můžete mít na jaro rychlíka a začít s ním závodit. Nebude to favorit, ale to přece nevadí. Starší rychlík tedy vyjde minimálně na 400+300+150=850 Kč. (to navíc šetříme a nekupujeme servo, motorek, přijímač a baterku!)

Na závěr pár obrázku z dílnyMějte se a nashledanou v příštím modeláři

-SCA-


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*