RSS Feed

Sponzoři

Zdravíme všechny firmy, sponzory a příznivce, kteří nám jakýmkoli způsobem pomáhali či přispěli k činnosti kroužku a velice jim děkujeme.

ing. Jiří Chvalina

můj spolužák z VUT, technik, který nám rozumí „bo je z Ostravy“. Bez jeho pomoci bych měl o mnoho víc shánění a zajišťování a o to méně času na kroužky.

——————————–

ArcelorMittal Ostrava a.s.

v rámci podpory REGIOGRANTY 2012

nás podpořil v projektu:

Podpora technického vzdělávání – vybavení dílny pro elektrický a modelářský kroužek, didaktické pomůcky.

viz. http://www.arcelormittal.com/ostrava/AM_support1_s7_cz.html

———————————–

MSV interier s.r.o.

Tovární 342,  742 13, STUDÉNKA

www:    www.msvinterier.cz

Kdybyste někdy jeli ve vlaku a dobře se vám sedělo, pak vězte, že to je kvůli sedačkám, které firma vyrábí. Možná, že v budoucnu některý z  kluků zakotví jako konstruktér právě u MSV interiér.

_______

EHK SERVICES, Dr. Tomáš Ocelka

EHK SERVICES

ehkservices

Tomáš Ocelka vizionářsky, úplně na začátku, kdy jsme neměli postavenou jedinou lodičku odhalil, jak velký potenciál náš kroužek má a jal se ho neohroženě podporovat a jeho podpora trvá dodnes, za což mu velice děkujeme.

_____

ing. Pavol Urbaník

urbanikcad

______

ing. Dalibor Vlček Ph.D.

Strojař, nadšenec pro alternativní operační systémy, webové systémy, sportovní lezení, snowboarding, táta dvou kluků a nezištný pomocník, má své internetové stránky.  3D tiskárny staví zpaměti a se zavázanýma očima a spravuje naši počítačovou síť v dílnách a vůbec všechno co máme připojeno káblíkem, kterému se říká RJ45.

______

ing. Petr Opravil

Zakládající člen a vedoucí kroužku, kterého odvolaly rodičovské povinnosti. Zdánlivě neviditelně je stále aktivní. Jeho doménou je elektronika a rozumí jí opravdu, ale opravdu hodně dobře. Páni ten umí věcí! Regulátory do lodí navrhuje jen tak z hlavy u snídaně.

Michael Štíhel

Táta Ondry. Staré elektronkové lampy jsou jeho hobby. V kroužku pomáhá klukům stavět letadla a bude nás učit s nimi lítat.

Roper Engineering s.r.o.

Firma, ve které pracuji a která nám darovala starší počítače. Díky nim můžeme v dílnách tvořit modely ve SketchUpu, generovat programy pro naši CNC frézku, nebo 3D tiskárny, programovat Arduino, nebo Scratch anebo jen tak hledat plánky lodí na internetu.

Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*