RSS Feed

Sedlejov 2013

3.5.2013 by scajanek

U lodiček se pro rychlé čluny někdy používá poloponořený lodní šroub. Zní to zajímavě a tak mám chuť nazvat naši první letošní výpravu na závody do Sedlejova jako „polovydařenou“. Tím nechci říct, že nebyla skvělá, jen polovydařená, jelikož nám nějak záhadně unikly (jako ostatně vždy) soutěžní úspěchy.

Musím skromně přiznat, že až na ty úspěchy, jsme byli suverénně největší výpravou. A to ještě nakonec nejeli všichni, původně nás mělo být jedenáct, ale nakonec jelo jen devět kluků. Velice zde děkuji za ochotu panu Laníkovi a Kovářovi, že nám pomohli s dopravou svými auty. Bez jejich nezištné pomoci bychom to nezvládli.

Kromě závodění to bylo zároveň naše první jarní poježdění na vodě, a tedy ohromná zábava a současně příležitost k odstraňování všelijakých možných i nemožných poruch a technických záhad. Ukázalo se, že naše nové pohodové pětistovky dráždí soupeře svou rozvážnou jízdou. Rozhodčí se dokonce pokoušel o rádoby vtipné komentáře, jakože se dá udělat spoustu administrativy, než ty naše lodě doplují do cíle, ale nebojte se, vždy dopluly. Pro větší radost soupeřům jsme se nakonec rozhodli, že do příštích závodů jim vyměníme motory. Soupeři, těšte se!!

Jelikož následuje opravdu veliká fotogalerie, nebudu vás déle unavovat komentářem. Potěšte se obrázky a příště zaberte na závody s námi. U vody je opravdu hezky!

Mějte se a nashledanou v Blansku 11. května

Stanislav Čajánek


2 Comments »

 1. J.Kovář napsal:

  Přátelé,
  pár fotek z této akce, najdete na
  http://jirikkov.rajce.idnes.cz
  těšíme se příště
  J.a F.Kovářovi

 2. Jiří Kovář napsal:

  DAlší fotky ze závodů na
  http://jirikkov.rajce.idnes.cz/
  J.Kovář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*