RSS Feed

Pozor začínáme!

17.11.2008 by scajanek

DSC04898Zvu vás na první setkání. Začneme v pondělí 24. listopadu v 15 hodin.

Nejdříve vás musíme zaregistrovat
K tomu je potřebná fotografie. Žádné strachy. Fotku vyrobíme přímo v kroužku, vytiskneme, nalepíme a je to. Jen se trochu učešte, ať vás pak na těch fotkách na závodech poznají. Dále budeme vybírat 50 Kč od těch, kteří ještě nezaplatili. Padesátikoruna se tisknout nedá, proto o ni požádejte rodiče.Kdo si pamatuje, kdy se narodil, kde bydlí a má dobrou hlavu na čísla, je ve výhodě a stačí mu to co nosí na krku. Ostatní musí přinést papírek s napsaným datem narození, bydlištěm a telefonním číslem na některého z rodičů.

Potom vám ukážu, co budeme stavět a možná už i začneme a vysvětlím vám, jak se závodí. Mám připravené tři lodě, každý si bude moci vybrat, kterou stavět. Kdo již sám doma něco kutil a potřeboval by svou práci dokončit, ať ji přinese. Ale pozor, musí to být loď anebo něco podobného. Jsme totiž lodní modeláři.

Hledá se ochotný a šikovný tatínek, či dva šikovní tatínci. Příhlásilo se vás tolik, že budeme muset začít v modeláři známkovat a zkoušet, aby vás to tolik nebavilo a modelářů pak ubylo na polovinu 🙂 Anebo raději najít dalšího vedoucího, který nám pomůže tak, že se rozdělíme na skupinky a uděláme kroužky dva. Proto se doma zeptejte, zdali by tatínek nemohl. Maminka samozřejmě taky může, ale maminky obvykle příliš nemodelaří a jsou hodně na pořádek.

Kroužek bude každé pondělí od 15:00 hodin do 16:50, čas můžeme ještě mírně upravit podle toho, jak vám budou jezdit autobusy.

Ať nám to brzy plave!
Stanislav Čajánek


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*