RSS Feed

Pocket Candy

22.5.2011 by scajanek

Konečně jsem pochopil proč v jiných odvětvích, například sportu, berou závodníci sebou také psychologa. Začneme ho brát také, tedy, pokud se nám nějaký psycholog dobrovolně přihlásí. Ačkoliv, v našem případě by se nejspíše hodil psychiatr…Proč? Inu, jeden by si myslel, že závodník, nažhavený na závod, potrénuje, připraví si náčiní,  prozkoumá vodu, ohodnotí soupeře, poté se v klidu soustředí na výkon a  šup!  mistrovsky provede jízdu až všem spadne brada. Realita je ovšem jiná, mnohem, mnohem obyčejnější. Někteří naši závodníci se po příjezdu k vodě nejdříve shánějí po bufetu, neboť je v kapse pálí peníze jež dostali od rodičů, a skupují nejneuvěřitelnější nesmysly jaké si jen lze představit, že by vůbec kdy mohly být k jídlu.  Jako jeden příklad za všechny jsem si vyfotil Pocket Candy with raspberry flavour  čili „Kapesní bombón s příchutí ostružin“ , sladký sprej do pusy, který má zřejmě způsobit, že jeho uživatel, nebo spíše poživatel bude po zbytek dne vyslovovat jen samá voňavá slova.  Bohužel, takto sprej nefunguje…..

Nicméně, nakonec, po konzumaci párku v rohlíku, několika nanuků, pytlíku smažených brambůrků a kofoly a mém důrazném  upozornění, že je třeba spěchat na start, tam přeborníci, se sprejem v kapse, přece jenom dorazili.  Doufám, že příště se jistí jedinci (naštěstí se to týká opravdu jen jedinců) chytí za nos a polepší. Jinak sebou opravdu budeme muset tahat nějakého psychiatra 🙂

Závody v Blansku  prověřily připravenost (neměl bych raději napsat nepřipravenost?) našich pěti lodí v soutěži kategorie F4. Neznalost trati a nováčkovská nezkušenost se samozřejmě projevila, ale výsledky nebyly nakonec až tak špatné. Kluci se pohybovali na rozhraní 70-80 bodů ze sta možných. Myslím, že přidáme-li trochu více tréningu, budou moci bojovat o místa v první desítce.

Podívejte se na snímky z příprav na závody během pátečního modeláře  a také na samotné závodění v Blansku

Mějte se a nashledanou v modeláři

-SCA-


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*