RSS Feed

Občas lepší než fotbal

28.3.2010 by scajanek

Dnešní jarní modelování se vydařilo.  Možná se to někomu zdá jako takové nějaké šudlení na obrazovce, ale to je jen zdání.  Kdo se učí modelovat je totiž prozíravý a vynaložená námaha se mu vrátí mnohonásobně, možná že už velice brzy.  Jsem rád, že modelování kluky baví. Dnes dokonce dostalo přednost před fotbalem!  Není divu, pracujeme v teple, výsledek je hned pěkně vidět, nekonají se žádné fauly a malou chybičku nikdo nepotrestá gólem, stačí jen dát „control-Z“  🙂    Výsledky jsou opravdu pěkné a stojí za to abych je umístil na naši stránku. Podívejte se na výsledky.

Martin Tomek modeloval průzory kabinek, malé bedýnky na přídi a podstavce pod kanóny.  Oba dva obrázky ukazují tutéž loď, jen je přebarvená. Výborná práce!

Vojta Ermis má nástavby trochu větší a složitější, ale dělal je také úplně sám!  Titulní obrázek ukazuje nářezový plán jeho přední nástavby. Také výborný výsledek!

Dominik Ocelka bude mít stejnou nástavbu jako Martin, není proto třeba aby ji modeloval podruhé. Jak již  bývá jeho zvykem, volil svou vlastní tvůrčí cestu a vytvořil krásný model lodi.

Mějte se a nashledanou v modeláři

-SCA-


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*