RSS Feed

Jaro

14.4.2012 by scajanek

  Jaro je tady. Hezké počasí venku láká k aktivitě, ale kupodivu jiné, než modelářské.   Sluníčko mi odvádí kluky k bruslení na inlinech ale také k hloupostem. Patrik chodil, nebo seděl jako tělo bez duše do té doby, než si nacvakal do vlasů klipsny. Pak se mu jakoby mávnutím proutku vrátila chuť do práce. Ale to už byl skoro konec modeláře. Klidně bych klipsen nakoupil více, také pro ostatní, kdyby to pomáhalo 🙂

V pátek 27.4. odjíždíme na první závody do Sedlejova.  Je to již za čtrnáct dnů, takže budeme muset stavbu lodí urychlit a příští neděli zajet do Kateřinic na plavební zkoušky.

Nezapomeňte se včas přihlásit!!  Odevzdejte přihlášky mně anebo ve škole nejpozději do pátku příštího týdne!  Pokud někdo loď nestihne postavit, nevadí, máme ve skříni nějaké již hotové, které můžeme na závody půjčit.

Prohlédněte si galerii. Doporučuji si všimnout pokroku, jaký dělá Vojta Ermis ve stavbě historické lodě Alert. Pověsili jsme na stěnu plánek, který bude potřebovat pro montáž lanoví a plachet. Nádhera.

Dominik Mužný je první z nováčků, který svou loď již dokončil a pustil se do opravování blechy, která dosud ležela ve skříni a čekala na majitele.  Výborně!

Stavba naši dosud největší lodi, původně výletní Renáty přeměněné na křižník, také pokračuje docela úspěšně.

Mějte se a nashledanou v příštím modeláři

Stanislav Čajánek


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*