RSS Feed

Jarní modelář, žádný modelář

29.3.2010 by scajanek

Přesněji řečeno skoro žádný, protože jakási zvláštní nálada zasáhla téměř všechny kluky a jak lze tušit z názvu,  pracovní nálada to nebyla. Měl jsem sto chutí je namísto modelování poslat sbírat podběl někam na mez ať z nich ta nálada vyvětrá.Ještěže Vojta, Dominik a Pepa zachraňovali čest modeláře. Pepa přijde jednou za čas, ale alespoň je užitečný a musím ho pochválit.  Dnes zhotovil úplně sám stojánek na bilý kluzák a vůbec neremcal i když to nebyla jeho loď. Má za to ode mne slíbené chipsy 🙂

Naše práce ve SketchUpu začíná přinášet pěkné výsledky. Porovnejte návrh modelu a realizaci u Dominika.

Poklona patří hlavně Vojtovi, který modeluje a lepí zcela sám. Vyrobit takový nádherný  komín by byl pro nás ještě před půl rokem neuvěřitelný problém. Teď Vojta v neděli sedne, namodeluje jeden, dva i tři komíny, vybere si ten nejlepší, rozvine plášť do roviny a v pondělí komín slepí a k tomu ještě pár nástaveb. Na obrázcích můžete opět porovnat teorii a praxtický výsledek.

Jen tak dál pánové. Už se těším až dokončíme nači CNC frézku. Odstraníme tak nepřesnosti při řezání a stříhání materiálu a zbytečné dobrušování nerovností po lepení.

Pro zájemce modelování – podívejte se na fórum o modelování.

http://sketchup.wu.cz/forum

a stránku pro modeláře s tutoriály

http://www.mikac.cz/

Mějte se a nashledanou v neděli na kurzu modelování

-SCA-


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*