RSS Feed

Dlouhá odmlka

10.1.2010 by scajanek

Ahoj modeláři !

už dlouho se na našich stránkách nic nedělo. Ale jen proto, že se pracovalo na jejich úpravě. Nebojte se, články nezmizí, stále budou stejně zajímavé a čtivé jako loni 😉  Navíc, komu přidělím reakční práva bude moci psát články vlastní. A úplně všichni teď mohou přidávat ke článkům své pochvalné komentáře. Jeden vzorový komentář je již připojen k tomuto článku. Komentáře neslušné anebo urážlivé nemilosrdně smažu.

Všimněte si také postranní lišty, kde jsou odkazy na různé stránky, naše sponzory a krátká zmínka o novinkách.

Klikejte, testujte, pište, neboť potřebuji vyzkoušet, že všechno funguje a běhá tak jak se patří. Nedostatky referujte „webmajstrovi“, tedy mně.

Poznámka:  články z předchozího webu nejsou dosud všechny převedeny do nového prostředí, proto prosím o trpělivost. Nedloubám se v nose, ale pořád teď musím odhazovat sníh, takže práce jde kupředu jen hlemýždím tempem.

Mějte se

-SCA-


1 komentář »

  1. admin napsal:

    Tohle je příklad komentáře.
    Naše nové stránky umožňují přímo komentovat články našimi laskavými čtenáři a příznivci. Můžete například napsat něco ve smyslu:

    Stránky se mi velmi líbí a chci lodní modeláře z Hukvald podpořit tím, že jim věnuji to a to a ještě třeba tamto aby se jim dařilo.

    Váš oddaný Sponzor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*